Tylko teraz MS811dn 20% taniej !

Dodano: 01.09.2016

Takiej oferty jeszcze nie było… tylko w okresie 01.09.2016- 22.11.2016 Renopol oferuje drukarkę Lexmark MS811dn z rabatem 20%.

Ilość drukarek ograniczona.

Gwiazda wydajności. Gwiazdorskie wykańczanie dokumentów.

Przystosowana do pracy w sieci drukarka laserowa Lexmark MS811dn z wbudowanym funkcją druku dwustronnego, dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 800 MHz i 512 MB pamięci sporządza wydruki z szybkością do 60 str./min.
Szybsze przetwarzanie – Szybkość drukowania możesz zwiększyć dzięki rozbudowie pamięci do maksymalnie 2,5 GB oraz zastosowaniu dwurdzeniowego procesora o częstotliwości taktowania 800 MHz i portu sieciowego Gigabit Ethernet. 
Stabilna, wysoka wydajność – Drukowanie maks. 30 tys. stron miesięcznie. Ponadto nasz najnowocześniejszy mechanizm obsługi papieru zapewnia uproszczenie czynności konserwacyjnych.
 
Stabilny przepływ zadań – Dzięki pojemności wejściowej sięgającej 4400 arkuszy i kasecie z tonerem o bardzo wysokiej wydajności nie trzeba zbyt często dokładać papieru ani zmieniać kaset drukujących.
 
Skróć czas oczekiwania – Drukuj z szybkością maksymalnie 60 stron na minutę, otrzymując pierwszą stronę w czasie zaledwie 4,4 sekundy.
 
Druk na wielu rodzajach nośników – Dzięki wbudowanemu modułowi druku dwustronnego i obsłudze drukowania na różnych materiałach możesz więcej zrobić dla swojej firmy, zużywając mniej papieru.

Szczegółowy opis techniczny Lexmark MS811dn  – http://renopol.pl/Produkty/lexmark-ms811dn/

Renopol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji