Sukces urządzenia wielofunkcyjnego Lexmarka !

Dodano: 30.10.2017

Urządzenie wielofunkcyjne w teście miliona stron

Symulacja ekstremalnej pracy urządzenia w kontrolowanych warunkach potwierdza jego jakość i niezawodność, jak żaden inny test. A przy tym, gdy możliwości produktu wykorzysta się do samych granic, pokazuje, jak świetne wyniki osiąga on w bardziej typowych zastosowaniach. Dlatego właśnie Lexmark zwrócił się do uznanego Buyers Laboratory (BLI) o przetestowanie naszego urządzenia wielofunkcyjnego serii CX860.

Rozszerzony test niezawodności to dla drukarki odpowiednik samochodowego rajdu długodystansowego. Odpowiada on około dwuletniemu okresowi użytkowania (według zalecanego miesięcznego wolumenu wydruków na poziomie 50 000 stron) w ciągu zaledwie 46 dni. W rzeczywistości jest to okres zbliżony do siedmiu lat, bo w większości środowisk produkcyjnych nie wykorzystuje się urządzeń w ich górnej granicy zalecanej wydajności.

Wyniki testu pokazują, że urządzenia z tej serii są niezawodne, a laboratorium BLI chwaliło produkty za „niemal bezawaryjną pracę w całym teście”. Zauważyło też „wyjątkową niezawodność w wysokoprodukcyjnych środowiskach biurowych”. 

Technicy BLI uznali, że jakość wydruków i kopii jest powyżej średniej w tej kategorii, i potwierdzili, że „jakość wydruków i odwzorowanie kolorów pozostawało niezmienne przez cały okres badania”.

CX860 test BLI – język angielski