Program LCCP – Aplikacja mobilna

Dodano: 30.11.2015
banner-loop-lccp-pl

APLIKACJA

Pobierz mobilną aplikację Programu zwrotu zużytych wkładów drukujących Lexmarka, aby dokonać rejestracji i zamówić pojemnik do recyklingu.

file file

Po napełnieniu pojemnika zeskanuj kod QR, a partner logistyczny odbierze go i dostarczy do jednego z naszych zakładów recyklingu. Pojemniki są zazwyczaj dostarczane lub odbierane w ciągu tygodnia.

grid1-img

PROGRAM POJEMNIKÓW

Rodzaj działalności ma znaczenie! Zamów pojemnik do recyklingu wkładów drukujących odpowiedni dla Twojej działalności. Zarejestruj się w programie LCCP za pomocą aplikacji mobilnej lub strony internetowej lexmark.com/recycling i zapoznaj się z szeroką gamą naszych pojemników.

grid-mid-img

TECHNOLOGIE RECYKLINGU

Dzięki najnowocześniejszym procesom, technologiom i zlokalizowanym w Europie zakładom recyklingu Lexmark dostarcza wyjątkowy produkt zgodny z zasadami gospodarki obiegowej.

KORPORACYJNE WKŁADY DRUKUJĄCE

Z dumą prezentujemy linię wkładów drukujących, które charakteryzują się najwyższą wśród dotychczas oferowanych wkładów zgodnością z zasadą zrównoważonego rozwoju — zawierają do 90% ponownie użytych składników, jednocześnie zapewniając taką samą jakość druku i gwarancję jak całkowicie nowe produkty. Korporacyjne wkłady drukujące Lexmarka są wydajne i przyjazne środowisku, zgodnie z zasadą gospodarki obiegowej „zero odpadów”.

grid2-img

ZWROTNE WKŁADY DRUKUJĄCE

Zwrotne wkłady drukujące Lexmarka są oferowane w niższych cenach niż normalne wkłady, jednak w zamian klienci zobowiązują się do wykorzystania każdego wkładu tylko raz i zwrócenia go bezpośrednio do Lexmarka w celu regeneracji i recyklingu. Lexmark stosuje materiały zawierające do 25% plastiku pochodzącego z wkładów drukujących poddanych recyklingowi.

grid3-img