Oryginalne tonery Lexmark bezkonkurencyjne !

Dodano: 11.04.2017

Alternatywne rozwiązania innych firm nie mogą równać się z oryginałem !

Jak wypada oryginalny toner Lexmark Unison™ na tle alternatywnych tonerów innych producentów? Firma Buyers Laboratory Inc. (BLI) przeprowadziła test i porównała toner z konkurencyjnymi produktami z całego świata.

Rezultat: Rozwiązanie Lexmarka zwyciężyło we wszystkich kategoriach!

Toner przetestowany w monochromatycznej drukarce laserowej Lexmark MS610 został porównany ze wszystkimi dostępnymi na rynku tonerami innych firm, czyli produktami czterech marek (z Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej i Azji). 

Oryginalny toner i wkłady Lexmark Unison™ we wszystkich kategoriach uzyskały lepsze wyniki niż ich odpowiedniki innych marek:

– Instalacja wkładów i komunikacja: dwa z czterech wkładów innych firm były niesprawne od razu po wyjęciu z opakowania lub podczas testu przedwcześnie przestały działać ze względu na błędy komunikacji.

– Wydajność w stronach: oryginalne kasety z tonerem Lexmark Unison™ umożliwiły wydrukowanie liczby stron większej średnio o 42% w porównaniu z wszystkimi testowanymi produktami innych marek.

– Wyciekanie toneru: wszystkie kasety z tonerem innych firm znacząco przeciekały wewnątrz i na zewnątrz drukarki, niekorzystnie wpływając na parametry druku i zanieczyszczając otoczenie.

– Niezawodność: w przypadku drukarek z tonerami innych firm ryzyko zacięcia papieru było 25-krotnie większe.Po wydrukowaniu ponad miliona stron zalety oryginalnych tonerów Lexmark Unison™ stają się oczywiste!