Nowe drukarki i urządzenia Lexmark

Dodano: 06.09.2017

Przedstawiamy następną generację drukowania w wielu formatach

 

 

 

 

 

Nowe drukarki z serii CS920 i urządzenia wielofunkcyjne z serii CX920 pozwalają przekroczyć wszelkie granice w dziedzinie drukowania w kolorze w formacie SRA3 oraz skanowania.

Najlepsze w historii drukarki kolorowe i urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka obsługujące format A3 / 12×18

Przewaga firmy Lexmark 

Najnowsze drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka obsługujące formaty SRA3/12×18 zaspokoją potrzeby w zakresie prędkości, pojemności i profesjonalnej jakości kolorów nawet w najbardziej wymagających środowiskach firmowych. A to wszystko w połączeniu z korzyściami wynikającymi z zaawansowanej filozofii Lexmarka oraz ze zintegrowaną ofertą funkcji oraz usług.

Bezpieczeństwo: 
Kompleksowe i pełne zabezpieczenia zapewniane przez Lexmarka są standardem w każdym urządzeniu CS920 i CX920. Oznacza to nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także większą produktywność tych wydajnych tytanów pracy.

Mobilność: 
Dzięki aplikacji Lexmark Mobile Print drukowanie bezprzewodowe jest tak łatwe, jak drukowanie z lokalnego komputera. Alternatywnie możesz drukować za pośrednictwem usług AirPrint®, Google Cloud Print™ i Mopria® lub funkcji w systemie Windows Mobile.

Elastyczność:
Lepszy komfort obsługi i większa produktywność dzięki wbudowanym aplikacjom, dostosowywanie urządzeń do indywidualnych potrzeb z wykorzystaniem aplikacji opcjonalnych, a nawet możliwość tworzenia własnych aplikacji.

Ułatwienia dostępu:
Urządzenia mają wbudowany moduł podpowiedzi głosowych, standardowe gniazdo słuchawkowe i przechylany panel operatora, rozpoznają standardowe dostępowe gesty szybkiego przesuwania palcem oraz można do nich podłączyć opcjonalną klawiaturę USB. Wszystkie te rozwiązania składają się na najlepsze w historii urządzenie wielofunkcyjne Lexmarka do formatów SRA3/12×18. Nie tylko pomagają one osobom o różnym poziomie niepełnosprawności, ale ułatwiają obsługę wszystkim użytkownikom.

Zarządzanie:
Urządzenia z serii CS920 i CX920 staną się integralną częścią floty urządzeń Lexmarka natychmiast po ich podłączeniu. Jest to zasługa opcji pełnego zarządzania flotą, proaktywnej diagnostyki i możliwości zdalnej aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Integracja z usługami Lexmarka:
Każde urządzenie z serii CS920 i CX920 jest w pełni zgodne z najważniejszymi usługami i rozwiązaniami Lexmarka, począwszy od Usług zarządzania drukiem, aż po Lexmark Print Management.

Urządzenia Lexmarka przekraczające dotychczasowe granice są już na rynku.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych prędkości i konfiguracji drukarki Lexmark z serii CS920 oraz urządzenia wielofunkcyjne z serii CX920 są idealna dla średnich i dużych grup roboczych, które wymagają elastycznego i wszechstronnego urządzenia lub uzupełnienia floty istniejących urządzeń umożliwiających drukowanie w formacie A4/Letter.

Laserowe kolorowe drukarki A3: CS921de, CS923de

Wielofunkcyjne laserowe kolorowe urządzenia A3: CX921de, CX922de, CX923dte, CX923dxe, CX924dte, CX924dxe

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.