Lexmark uhonorowany tytułem National Champion w konkursie European Business Awards

Dodano: 02.11.2015

Lexmark został niedawno uhonorowany tytułem National Champion w konkursie European Business Awards. To sponsorowane przez sieć RSM wydarzenie jest prestiżowym konkursem wspieranym przez liderów biznesu, naukowców, media oraz przedstawicieli politycznych w całej Europie.

W samej tylko tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu wzięło udział ponad 32 000 firm z 33 krajów europejskich, a 678 firm z całej Europy zostało uhonorowanych tytułem National Champion i zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu.

Adrian Tripp, prezes konkursu European Business Awards, z entuzjazmem powiedział: „Gratuluję Lexmarkowi i wszystkim firmom, które zostały wybrane, aby reprezentować swój kraj jako zdobywcy tytułu National Champion. Firmy te odgrywają istotną rolę w tworzeniu silniejszej społeczności biznesowej”.

Celem konkursu European Business Awards jest wspieranie rozwoju silniejszej, odnoszącej większe sukcesy społeczności biznesowej w całej Europie. Od samego początku głównym sponsorem i promotorem konkursu jest sieć RSM — siódma na świecie co do wielkości sieć w branży audytów oraz doradztwa podatkowego i biznesowego, działająca głównie na terenie Europy.

Cały artykuł w języku angielskim: tutaj

Lexmark European Champion 2015