Lexmark najlepszym producentem A4 po raz kolejny !

Dodano: 22.10.2015
Lexmark uzyskał nagrodę jako “Najlepszy producent A4, 2015 (w kategorii drukarki i urządzenia wielofunkcyjne)” wśród dealerów ankietowanych przez pismo The Cannata Report, zgarniając obie nagrody w kategorii urządzeń A4.“Lexmark czuje się zaszczycony faktem uznania za “Najlepszego producenta roku w kategorii A4”, oświadczył Ron Binkauskas, wiceprezes Lexmarka i dyrektor generalny działu Imaging Solutions and Services na Amerykę Północną. “Nagroda ta potwierdza siłę naszej linii produktów A4 i jest szczególnie znacząca, ponieważ została przyznana na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród niezależnych dealerów sprzętu biurowego.”Zdobywcy nagród za 2015 rok zostali wyłonieni w dorocznej ankiecie przeprowadzonej wśród niezależnych dealerów sprzętu biurowego przez The Cannata Report.Jest to czwarte zwycięstwo Lexmarka, który został uznany za najlepszego producenta A4 w latach 2010, 2012 i 2014.

“Lexmark zbudował z dużym powodzeniem sieć dystrybucji czołowych dealerów w Stanach Zjednoczonych” powiedział Frank G. Cannata, prezes i redaktor naczelny The Cannata Report. ” W okresie siedmiu lat Lexmark metodycznie i profesjonalnie zyskiwał zaufanie dealerów w całych Stanach Zjednoczonych. Jego głównym atutem jest chęć wsłuchiwania się w potrzeby dealerów i dostarczanie im tego czego poszukują u swojego głównego dostawcy urządzeń wielofunkcyjnych A4.”

Nagrody zostały wręczone na dorocznej imprezie charytatywnej organizowanej przez The Cannata Report, która zebrała do dzisiaj ponad 1,5 mln dolarów dla wielu organizacji charytatywnych w kraju i rekordowe 153 tys. dolarów w 2015 roku w partnerstwie z Fundacją V Badań nad Rakiem.

Lexmark najlepszy producent A4