Lexmark nagrodzony za najlepszą serię drukarek roku

Dodano: 04.04.2017

Na podstawie testów laboratoryjnych przeprowadzonych w 2016 r. firma Buyers Laboratory (BLI) wyróżniła Lexmarka za najlepszą i najbardziej kompletną pod względem niezawodności, jednolitości kolorów, intuicyjności i wartości serię urządzeń kolorowych.

Najnowsza, najbardziej zaawansowana linia kolorowych urządzeń formatu A4 obejmuje drukarki z serii Lexmark CS700 i CS800 oraz urządzenia wielofunkcyjne z serii Lexmark CX700 i CX800. Produkty te cechują się największą prędkością druku i kopiowania spośród wszystkich rozwiązań formatu A4 tej klasy, a w 2016 roku otrzymały pięć wyróżnień od firmy BLI.

Wiele kolorowych urządzeń laserowych oferuje najwyższą wydajność tonera w swojej klasie, a także czołowe w branży, wytrzymałe podzespoły do przetwarzania obrazów. Przekłada się to na mniejszą liczbę interwencji użytkowników oraz najniższy łączny koszt posiadania wśród kolorowych urządzeń Lexmarka. Drukarki odznaczają się również się największą prędkością druku i kopiowania spośród wszystkich rozwiązań formatu A4 tej klasy.

Na tle oferty wyróżnia się zwłaszcza seria Lexmark CX860, która oferuje największą pojemność tonerów, największą pojemność wejściową oraz najbardziej wszechstronną obsługę nośników spośród wszystkich kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A4. Urządzenia z tej serii są tak zaawansowane, że mogą rywalizować z produktami formatu A3, co pozwala firmom samodzielnie drukować kolorowe materiały.

BLI 2017